')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje > festivaly

Den všech začíná v Žirči v sobotu 1. září v 11 hod.

Redakce / 1.09.2018, Žireč
Již dobrý oběd si můžete vychutnat v Areálu Žireč, kde se potřetí koná společensko - kulturně - hudebně - sportovně - zábavně - odpočinkově - dobročinná akce pro malé i velké. Prezentují se a vystupují zde z velké části zejména místní šikovní lidé, takže případné novinky budete mít z první ruky! Chybět nebude ani čokoládová fontána, kemp tootbagu, oblíbené dílničky pro malé i velké a spousta krásných stánků s výjimečnými kousky.
 

Oběd, svačina nebo večeře

Letos můžete v našem zdravém občerstvení ochutnat novinku: “Fazolový burger”. Kromě toho na vás čekají tradiční krůty na grilu, tortily s kuřecím masem i bez, salát s krůtím masem i vege verze, salát s kuskusem, topinky s bylinkovým máslem, slaný závin nebo třeba lívanečky. To vše budeme moct zapít pivem alko i nealko, pravou domácí malinovkou nebo zázvorovou limonádou či vodou s citrónem.

Sladké potěšení

I letos můžete jejich kávu ochutnat a kromě toho se těšit na různorodé výhry a odměny ve sladké podobě. Navíc v kavárně bude opět k dispozici čokoládová fontána, kterou můžete využít na lívanečky nebo ovoce. 

Parkování

Kdo se chystáte na akci Den všech autem, nezajíždějte prosím do areálu. Je tam málo parkovacích míst z důvodu zrekonstruovaného nádvoří a berte prosím ohled na místní, kteří zde bydlí. Parkoviště je pro vás zajištěno, za místní sokolovnou, kam vás navedou připravené cedule.Aktivity pro dospělé

Nejen dětem je věnován tento den, ale celé rodině! Na dospělé samozřejmě myslíme taky! Krom toho, že si jistě náramně užijete taneční a hudební vystoupení, vynikající zdravé občerstvení a lahodné moky, budete si také moct provětrat své mozkové závity nad hlavolamy či finančním kvízem, nebo si nechat změřit složení svého těla od registrované nutriční terapeutky Blanky Kloudové, která pro nás bude mít připravené i různé hry a zajímavosti ze světa výživy. 

Tvoření

Přijďte si uvázat vlastní kytici, vytvořit obrázek z barevných písků, uplstit náušnice z ovčí vlny nebo vyrobit nad kahanem vlastní vinuté perle. U toho si můžete poslechnout prima muziku, setkat se s fajn lidmi a dát si něco dobrého a zdravého k jídlu či k pití.

Footbag - kemp pro zájemce

Letos u nás opět vystoupí a o svůj footbagový um se podělí - Tomáš Tucek a Patrik Černý - mistři Evropy a mistři světa! A navíc milí, zábavní, prostě bomba! Ale pozor - letos bude jejich vystoupení už po poledni a hned poté bude následovat jejich cca hodinový kemp, kde se budeme moct leccos přiučit každý.Kateřina Sekyrková 
 

Související články
Den všech 2018 v Žirči (1. září 2018)

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1407x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Technik PC a periférií (ZŠ Schulzovy sady)

Školní psycholog (Město Dvůr Králové n. L.)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí
1.03.2019 - 15.11.2019
Lovci perel - soutěž
1.09.2019 - 8.11.2019
Mít své místo
1.09.2019 - 27.09.2019
Přihlášky na kurz internetu
16.09.2019 - 27.09.2019
Slavnost Klíčování