Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > festivaly

Den všech začíná v Žirči v sobotu 1. září v 11 hod.

Redakce / 1.09.2018, Žireč
Již dobrý oběd si můžete vychutnat v Areálu Žireč, kde se potřetí koná společensko - kulturně - hudebně - sportovně - zábavně - odpočinkově - dobročinná akce pro malé i velké. Prezentují se a vystupují zde z velké části zejména místní šikovní lidé, takže případné novinky budete mít z první ruky! Chybět nebude ani čokoládová fontána, kemp tootbagu, oblíbené dílničky pro malé i velké a spousta krásných stánků s výjimečnými kousky.
 

Oběd, svačina nebo večeře

Letos můžete v našem zdravém občerstvení ochutnat novinku: “Fazolový burger”. Kromě toho na vás čekají tradiční krůty na grilu, tortily s kuřecím masem i bez, salát s krůtím masem i vege verze, salát s kuskusem, topinky s bylinkovým máslem, slaný závin nebo třeba lívanečky. To vše budeme moct zapít pivem alko i nealko, pravou domácí malinovkou nebo zázvorovou limonádou či vodou s citrónem.

Sladké potěšení

I letos můžete jejich kávu ochutnat a kromě toho se těšit na různorodé výhry a odměny ve sladké podobě. Navíc v kavárně bude opět k dispozici čokoládová fontána, kterou můžete využít na lívanečky nebo ovoce. 

Parkování

Kdo se chystáte na akci Den všech autem, nezajíždějte prosím do areálu. Je tam málo parkovacích míst z důvodu zrekonstruovaného nádvoří a berte prosím ohled na místní, kteří zde bydlí. Parkoviště je pro vás zajištěno, za místní sokolovnou, kam vás navedou připravené cedule.Aktivity pro dospělé

Nejen dětem je věnován tento den, ale celé rodině! Na dospělé samozřejmě myslíme taky! Krom toho, že si jistě náramně užijete taneční a hudební vystoupení, vynikající zdravé občerstvení a lahodné moky, budete si také moct provětrat své mozkové závity nad hlavolamy či finančním kvízem, nebo si nechat změřit složení svého těla od registrované nutriční terapeutky Blanky Kloudové, která pro nás bude mít připravené i různé hry a zajímavosti ze světa výživy. 

Tvoření

Přijďte si uvázat vlastní kytici, vytvořit obrázek z barevných písků, uplstit náušnice z ovčí vlny nebo vyrobit nad kahanem vlastní vinuté perle. U toho si můžete poslechnout prima muziku, setkat se s fajn lidmi a dát si něco dobrého a zdravého k jídlu či k pití.

Footbag - kemp pro zájemce

Letos u nás opět vystoupí a o svůj footbagový um se podělí - Tomáš Tucek a Patrik Černý - mistři Evropy a mistři světa! A navíc milí, zábavní, prostě bomba! Ale pozor - letos bude jejich vystoupení už po poledni a hned poté bude následovat jejich cca hodinový kemp, kde se budeme moct leccos přiučit každý.Kateřina Sekyrková 
 

Související články
Den všech 2018 v Žirči (1. září 2018)

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1512x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí