Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > festivaly

K listopadu patří country festival MALINKEJ ve Vlčkovicích

Redakce / 14.11.2018
Letošní 29. ročník memoriálu Milana Vojtase se koná v sobotu 17. listopadu a to opět v příjemném prostředí obecního sálu ve Vlčkovicích v Podkrkonoší. I letošní program bude již tradičně velice pestrý.
 

Na své si přijdou jak fanoušci tradičního bluegrassu, tak i posluchači modernějších forem tohoto žánru. Například skupina SEM TAM se pohybuje na naší scéně víc jak 35 let. Hraje hlavně svoje písničky, které dnes patří ke zlatému fondu naší country. Kapela vždy zaujme skvělými vokály a vynikajícím banjem Vojty Zíchy. Skupina BG CWRKOT je sice tradičním hostem festivalu, ale pro mnohé bude překvapením jejich nový kytarista. Skupina SPARE PARTS z Liberce předvede poněkud dravější styl hraní. Naprostou novinkou na scéně je seskupení kolem známého banjisty Zdeňka Roha. Projekt se jmenuje THE VACUUM BALL. V kapele nejsou jen akustické nástroje, ale třeba i bicí a její  vystoupení bude jistě zpestřením přehlídky. Posledním účinkujícím bude skupina PROFESSIONAL DEFORMATION a bude opravdovou třešničkou na dortu. Kytarista a zpěvák Kuba Racek prošel mnoha kapelami a často odbočil i k žánrům jako je Jazz, swing, new acoustic music a podobně. Na základě těchto zkušeností sestavil novou čtyřčlennou partičku, která si okamžitě získala respekt a uznání. Začátek je plánován na 18:00 hodin. Během akce bude zajištěno kvalitní občerstvení. Je možná i rezervace míst a to na: rondo.music@mkinet.cz popřípadě formou SMS na 603 271 948.

Za pořadatele  A. „Beda“ Šturm

galerie je z některého z minulých ročníků - foto: Jan Frýzl

FOTOGALERIE - Country a bluegrass festival Malinkej ve Vlčkovicích

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 558x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí