Vyhledej
Královédvorsko > Co se děje > festivaly

Královédvorský den piva 2018 - podívejte se na velké video z akce

Redakce / 26.08.2018, Královédvorsko
V sobotu 25. srpna se konal na náměstí ve Dvoře Králové historicky první Královédvorský Den piva. Festivalu velice přálo počasí, které se po mnoha týdnech velkých pařáků umoudřilo. Náměstí se plnilo postupně celé odpoledne a vytvořila se zde jedinečná atmosféra, která už při koncertu Vaťáku byla doslova elektrizující.
 

FOTOGALERIE - Den piva Dvůr Králové 2018 - fotogalerie

Bohužel při koncertu Komunálu přestala fungovat část zvukové aparatury a jedna ze skupin nemohla vystoupit. Situaci zachránili hradečtí MR. Moss, kteří svoje vystoupení brilatně zvládli i v omezených podmínkách a postarali se o parádní zakončení večera. Organizátoři festivalu v čele s Ivanem Mannem se za komplikace velice omlouvají, ale na organizování festivalu nezanevřeli a už chystají příští ročník ve stejném termínu za účasti mnoha slavných kapel a zejména s profesionálnější firmou starající se o zvuk. 
Přejeme organizátorům, aby to byl poslední zádrhel na jejich cestě za pořádným královédvorským festivalem.

PS: Ve videu zazní i termín akce na příští rok a také jméno hlavní objednané kapely :-)

 

Související články
Historicky první Královédvorský den piva se uskuteční 25. srpna! Podívejte se na videopozvánku organizátorů
Královédvorský den piva 2019 už je za dveřmi! Kdo bude v sobotu na náměstí ve Dvoře Králové vystupovat? Podívejte se na ukázky
Podívejte se na video z letošního Královédvorského Dne piva, kde mimo jiné vystoupil i Petr Janda a Olympic

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 1038x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.

Volná pracovní místa
Kalendář akcí