')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Co se děje > festivaly

Pivofest nabídne 15 pivních značek, hudebními hvězdami budou Mišík, Poláková, Voxel i PSO

Redakce / 7.06.2018, Trutnov - Trutnovsko a Úpicko
V sobotu 9. června bude na Krakonošově náměstí v Trutnově téct pivo proudem. Jako každou druhou červnovou sobotu se tam totiž uskuteční Pivofest. Tentokrát už s pořadovým číslem patnáct! Během uplynulých čtrnácti let se pivní slavnosti zapsaly do povědomí veřejnosti jako akce se skvělou organizací, klidným průběhem, přátelskou atmosférou a pestrou nabídkou zlatavého moku.
 

FOTOGALERIE - Pivofest nabídne 15 pivních značek, hudebními hvězdami budou Mišík, Poláková, Voxel i PSO

Návštěvníkům také naservírovaly plejádu předních jmen hudební scény. Připomeňme vystoupení Marty Kubišové, Olympiku, Václava Neckáře, No Name, Tomáše Kluse, Lenny, Xindla  X, Dalibora Jandy, Turba, Jaroslava Uhlíře, Anny K., Kamila Střihavky a mnoha dalších. I letos se příchozí mohou těšit na skvělý hudební program. „Máme velkou radost a je nám ctí, že naše pozvání přijal Vladimír Mišík s ETC, kteří vystoupí od 21 hodin. Myslím, že velkým překvapením bude pro mnohé návštěvníky koncert Barbory Polákové, hudebně jí to s kapelou opravdu velmi dobře šlape. A zvu také na vynikající Police Symphony Orchestra. Tihle mlaďáci sice potřebují neskutečné množství židlí, ale jejich energie a nadšení vás naprosto převálcují," říká s úsměvem hlavní organizátor Daniel Šafr. Kromě zmíněných uskupení se příchozí mohou těšit také na písničkáře Voxela, královédvorský revival skupiny Kabát Vaťák a podkrkonošské Kelty z Benjaming´s Clanu.
Tekutý chleba se tentokrát bude degustovat z píp patnácti pivovarů. Své stánky v centru města postaví Krakonoš, Trautenberk, Novopacké pivo, královéhradecký Klenot, Svijany, Raven, Velkopopovický Kozel, Krkonošský Medvěd, vrchlabský Hendrych, Radegast, Lounský žejdlík, Pilsner Urquell, Tambor, Létající chroust a Pecký pivovar. Chybět nebude ani nealko a občerstvení všeho druhu, stejně jako stolní fotbálek v lidské velikosti. Začátek akce je v pravé poledne, před hudební produkcí, která vypukne ve 13 hodin, přivítá návštěvníky i starosta města Trutnova Ivan Adamec. Předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu v síti Kupvstupenku skončí v pátek.
 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 583x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
02.07.2019 - Od 27. června do 1. července jsme bohužel měli problém s poštovním serverem účtu info@kralovedvorsko.cz. Pokud jste nám v tuto dobu poslali email, prosím, zašlete jej ještě jednou nebo nám zavolejte.

Volná pracovní místa
Technik PC a periférií (ZŠ Schulzovy sady)

Školní psycholog (Město Dvůr Králové n. L.)

Asistent/ka pedagoga (ZŠ a PrŠ DKnL)


Sociální pracovník/ice (Diakonie ČCE DKnL)

Ošetřovatel (Domov sv. Josefa, Žireč)


Kalendář akcí
1.03.2019 - 15.11.2019
Lovci perel - soutěž
1.09.2019 - 8.11.2019
Mít své místo
1.09.2019 - 27.09.2019
Přihlášky na kurz internetu
16.09.2019 - 27.09.2019
Slavnost Klíčování