Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Doprava > aktuálně

Cisterna zcela zablokovala silnici ze Dvora do Kocbeře na celé dopoledne

Redakce / 26.09.2017, Královédvorsko
Dnes ráno krátce před půl osmou došlo na silnici mezi obcí Kocbeře a Dvorem Králové nad Labem k havárii cisterny, která převážela naftu. Naštěstí nedošlo k úniku kapalin.
 

Silnice vedoucí ze Dvora Králové do Kocbeře je známá svojí zákeřností. Tamní zatáčky po vyjetí z lesa už nejedno auto poslaly do příkopu nejen v zimních měsících. Dnes ráno zablokovala tento tah ze Dvora do Trutnova cisterna, a to až do oběda. Policisté dopravu odkláněli přes Choustníkovo Hradiště a Zboží. 

Na místo musela být přivolána cisterna druhá, do které nejprve pracovníci odčerpali pohonné hmoty a poté pomocí těžké techniky - jeřábu - ji vyprostili z příkopu na komunikaci. S řidičem provedená dechová zkouška na alkohol byla negativní. Z výpovědi zasahujících pracovníků, kteří prováděli vyproštění vozidla, vyplynulo, že škoda na cisterně bude zřejmě minimální. Ta nakonec i bez zjevného poškození z místa nehody odjela.

Příčiny dopravní nehody v současné době vyšetřují policisté Dopravního inspektorátu v Trutnově.


Kateřina Sekyrková

Zdroj a foto: www.policie.cz

 

Související články
Mokré silnice kloužou i bez ledové pokrývky, přinesly nehody

 
Vaše komentáře
25.09.2017 16:56, Reagovat
Odkláněli to přes Chaloupky. Allespoň ty autobusy mohli poslat jinam!!!!
Re: pepa, 25.09.2017 17:11, Reagovat
No tak to je hulvátsví - narvat na ty úzký cestičky auta a autobusy - to klidně mohli vrátit na Zboží!
 
 
Přečteno 2311x
 
 
 
Zpět
05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
24.08.2018 - Ve čtvrtek 23. srpna 2018 odpoledne zasahovali hasiči u požáru travního porostu na louce o menší rozloze v katastru části Žireč. Jednalo se o neohlášené pálení. Požár nezpůsobil žádnou škodu, hasiči jej dostali velmi brzy pod kontrolu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí