Vyhledej
Královédvorsko > Doprava

Oprava plynovodu na Karlově se prodlouží do 16. října

Půrjezd na most Jana Palacha již bude možný

Redakce / 10.10.2020, Dvůr Králové nad Labem
Z důvodu prací na odstranění havárie plynového vedení byl již od 5. října uzavřen provoz na křižovatce na Karlově ve Dvoře Králové a navazující ulici Jiráskova. Bohužel dopravní omezení v Jiráskově ulici potrvá i v dalších dnech, ačkoliv byly půvdoně tyto práce naplánovány jen do 11. října 2020.
 

Dobrou zprávou je, že průjezd z křižovatky na Karlově k mostu Jana Palacha již bude umožněn a nebude tak přetížen jediný možný hlavní tah městem: ulice 17. listopadu. 

Stavební práce budou probíhat od pondělí 12. října do pátku 16. října po obou stranách komunikace v prostoru křižovatky s Fügnerovou ulicí, provoz zde tak bude 2020 řízen semafory. 

V tomto týdnu se tak Dvůr Králové, město bez semaforů, dočká v jednom týdnu dočasné instalace semaforů hned na 2 místech: od neděle 11. října bude pomocí semaforů řízen i průjezd objízdnou trasou uzavřené Heydukovy ulice, kde bude probíhat vysprávka

Kateřina Sekyrková
Zdroj: mudk.cz


 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 611x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
15.09.2020 - Od 17. září do 17. listopadu 2020 bude úplně uzavřena silnice Rožnov – Semonice.
31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.

Volná pracovní místa
Dělník/dělnice (Chvalkovice)

Všeobecná sestra (DSJ v Žirči)

Obchodní zástupce (JUTA, a.s.)

Pečovatel/ka (PS Dvůr Králové n. L.)Kuchař/ka (Domov sv. Josefa Žireč)Kalendář akcí