Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Dvorští hasiči zažili neklidný večer: zasahovali u nehody i u komína

Redakce / 17.12.2019, Dvůr Králové nad Labem
V pondělí 16. prosince zasahovali profesionální hasiči ze Dvora Králové u dopravní nehody u Choustníkova Hradiště a také v Žirči, kde zahořel komín.
 

Choustníkovo Hradiště – dopravní nehoda – 17:34

Královédvorští profesionální hasiči pomohli s odstraněním následků nehody osobního vozidla a dodávky na silnici č. 37. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, jedno z vozidel skončilo po nehodě v příkopu. Jednotka zajistila místo události, zkontrolovala, zda nedochází k úniku kapalin a vrátila se zpět na základnu.  

Dvůr Králové nad Labem – požár – 18:19

V části Žireč zasahovali profesionální hasiči ze stanice Dvůr Králové nad Labem a místní dobrovolná jednotka u požáru sazí v komíně. Hasiči viděli při svém příjezdu šlehat plameny z komína. Provedli vyčištění tělesa a měřili okolí pomocí termokamery. Při události nevznikla žádná škoda. 

Kateřina Sekyrková

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje


 

Související články
V sobotu dopoledne hořelo v centru Trutnova bistro
Silniční provoz u Kocbeři byl na hodinu přerušen kvůli nehodě
Vyhořelou střechou napršelo do přízemí domu, město volalo hasiče

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 648x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí