Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Páteční večer byl pro řidiče velmi nepříjemný. Hasiči vyjížděli k několika nehodám

Redakce / 9.10.2017
Páteční večer byl pro řidiče na silnicích Královédvorska a Trutnovska velmi zrádný: popadané listí a větvičky z předchozí větrné noci v kombinaci s nepříjemným deštěm a větrem znepříjemnili cestu nejednomu řidiči. Pocítili to i hasiči na počtu výjezdů. Je nutné připomenout, že dnešní ranní teploty již klesly pod bod mrazu. A v kombinaci s ranní mlhou tak vzniká obávané černé sklo.
 

Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem vyjeli v pátek ve 20:48 k dodávce, se kterou řidič vyjel mimo vozovku do příkopu. Nehoda se stala mezi obcemi Kocbeře a Choustníkovo Hradiště. Jedna osoba byla odvezena zdravotnickou záchrannou službou do nemocnice.

K havárii osobního vozidla byli v pátek ve 20:58 přivoláni profesionální hasiči z Trutnova a dobrovolní hasiči z Úpice od Bohuslavc. Vůz se převrátil na střechu. Jednotky pomohly s jeho naložením na odtah. Poté uklidily vozovku. Ke zranění osob nedošlo.  

Profesionální hasiči ze Dvora Králové nad Labem a dobrovolní hasiči z Hajnice zasahovali v pátek večer (ohlášeno 21:17) při nehodě osobního automobilu, který narazil do stromu u Nových Kocbeří. Vozidlo skončilo na boku. Zraněnou osobu ošetřila zdravotnická záchranná služba. Jednotky zajistily místo události. 

Kateřina Sekyrková

Zdroj: ZHS Královéhradeckého kraje

 

Související články
Dopravní nehoda v Hořenici a v Jaroměři

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 332x
 
 
 
Zpět
05.09.2018 - Na území Královéhradeckého kraje ode dneška neplatí zákaz rozdělávání a manipulace s ohněm ve volné přírodě
24.08.2018 - Ve čtvrtek 23. srpna 2018 odpoledne zasahovali hasiči u požáru travního porostu na louce o menší rozloze v katastru části Žireč. Jednalo se o neohlášené pálení. Požár nezpůsobil žádnou škodu, hasiči jej dostali velmi brzy pod kontrolu.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí