Vyhledej
Královédvorsko > Služby občanům > Hasiči

Srážka aut u Miletína skončila mimo vozovku, na přehradě se střetla dvě auta

Redakce / 13.01.2020, Královédvorsko
Dvě auta se již v pátek ráno srazila u Miletína dvě auta, z toho jedno skončilo mimo vozovku. Na přehradě zasahovali v neděli hasiči kvůli úniku kapalin z havarovaných aut.
 

Miletín – dopravní nehoda – 10. 1. 08:04

Na silnici č. 300 zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči z Hořic u hlášené dopravní nehody dvou osobních automobilů. Jeden z havarovaných vozů skončil mimo komunikaci, měl se převrátit přes střechu. Hasiči zajistili místo události, zabezpečili auta proti vzniku požáru a prováděli usměrňování dopravy. Po došetření nehody pomohly jednotky s naložením na odtah a postaraly se o úklid místa. Událost si následně převzali policisté. Při nehodě byl jeden člověk zraněn.
Verdek – dopravní nehoda – 12. 1. 18:01

Na přehradě Les Království se střetla dvě osobní vozidla, na místo události vyjeli profesionální hasiči ze stanice Dvůr Králové nad Labem. Při nehodě nebyl nikdo zraněn, došlo k úniku provozních kapalin. Po
došetření nehody pomohli hasiči s naložením havarovaných vozidel na odtah a provedli úklid vozovky.

Zdroj: HZS Královéhradeckého kraje
 

Související články
Jednoho zraněného si vyžádala nehoda u Dubence

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 647x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí