Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Novinky emailem
Královédvorsko > Služby občanům > Úřady

SÚS Královéhradeckého kraje již neexistuje. Nahradí ji Údržba silnic Královéhradeckého kraje

Redakce / 2.10.2017, KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ
Správa a údržba silnic Královéhradeckého kraje (SÚS KHK) mění od 1. října 2017 svůj název, aby se tak eliminovaly časté záměny s názvem a činností krajské příspěvkové organizace Správa silnic Královéhradeckého kraje. Sídlo společnosti i její IČO zůstávají beze změny. Zároveň bude spuštěn nový web www.uskhk.eu.
 

Krajská akciová společnost Správa a údržba silnic Královéhradeckého kraje (SÚS KHK) mění od 1. října 2017 název na „ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a. s." 

Důvodem byla mimo jiné skutečnost, že ze strany veřejnosti, ale i starostů a dalších partnerů docházelo často k záměnám s názvem a činností krajské příspěvkové organizace Správa silnic Královéhradeckého kraje. Ta je majetkovým správcem krajské silniční sítě, zatímco posláním akciové společnosti je především zimní a letní údržba komunikací a příprava projektů na rekonstrukce komunikací a mostů,“ vysvětlil náměstek hejtmana Martin Červíček, který je odpovědný za oblast dopravy a silničního hospodářství.

Akciová společnost ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje má také nové logo a pozměněnou organizační strukturu. Cestmistrovstí budou od 1. října začleněna do pěti závodů se sídly v jednotlivých okresních městech. Zároveň bude spuštěn nový web www.uskhk.eu.

Náplň naší práce se ale nijak nemění. Spíše naopak, nový obchodní název firmy mnohem lépe vystihuje její činnost. Všechny své závazky budeme plnit tak jako dosud,“ ujistil ředitel společnosti Jiří Brandejs.

Kateřina Sekyrková

Zdroj: Královéhradecký kraj

 

Související články
Rekonstrukce mostu Jana Palacha začne v květnu a omezí dopravu přes Labe na více než 5 měsíců
Silnice vedoucí k parkovišti u Braunova Betléma se dočká rekonstrukce. Bude uzavřená od 25. září do 29. října
Související odkazy
Oficiální web Údržby silnic
 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:
 
 
Přečteno 371x
 
 
 
Zpět
17.11.2017 - V neděli 19. listopadu 2017 bude z provozních důvodů zrušeno veřejné bruslení s hokejkami. Standardní veřejné bruslení se tento den uskuteční od 13:45 do 15:15 hod.
17.11.2017 - Na čerpací stanici Benzina ve Dvoře Králové probíhá rekonstrukce. Prodej pohonných hmot omezen není, prodej doplňkového sortimentu ano. Modernizovaná stanice by se měla otevřít v první polovině prosince.

Volná pracovní místa
Ostraha (Dvůr Král. n. L.)


Kalendář akcí