Vyhledej
Královédvorsko > Sport > karate

Pohár v karate Shotokan Cup

Redakce, / 8.10.2012
V sobotu 6. října vyrazili královédvorští karatisté na první soutěž po velkých prázdninách.
 

Soutěž již po jedenácté pořádal klub karate z Vamberka pod názvem Shotokan Cup, tentokrát ale poprvé ve sportovní hale v Chocni.

Soutěžit přijelo celkem 310 závodníků z Čech, Slovenska, Chorvatska a dokonce i z daleké Indie a i když soutěže kata probíhaly na 5 zápasištích, závodníky, rozhodčí i pořadatele čekal dlouhý den.

Na medailová umístění dosáhli tentokrát pouze závodníci v kumite, celkem čtyřikrát stáli dvoráci na stupních vítězů. Martina Janečková vyhrála svoji váhovou kategorii v juniorkách, Simona Šedivá brala stříbro rovněž v juniorkách, ale v rozdílné kategorii. Vojtěch Mazák při svém prvním soutěžním vystoupení obsadil bronzovou příčku v kategorii nejmladších závodníků-začátečníků. Čtvrtý bronz pro královédvorské karate přidal Denis Rajsner v mladších žácích 10-11 let.

Pokud chcete rozšířit řady úspěšných karatistů, nábor nových členů probíhá od 15. října.

Více informací najdete na internetových stránkách karatedo.dknl.net

 

 

 

 
 
Přečteno 4x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
13.02.2020 - Kalamitní stav v Královéhradeckém kraji vyhlášený energetiky byl odvolán v úterý 11. 2. 2020 v 15 hod.
09.02.2020 - Silný až extrémní vítr očekáváme i v našem regionu. Počítejme s omezením dopravy, ale i provozu některých turistických atrakcí včetně dvorské zoo či skiareálů.
29.01.2020 - V pátek 31. ledna 2020 bude uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ ve Dvoře Králové nad Labem včetně pracoviště registru vozidel na odloučeném pracovišti v Nedbalově ulici.
24.01.2020 - Sportovci Královéhradeckého kraje dnes přivezli 31 medailí ze zimní Olympiády dětí a mládeže. V pořadí krajů se umístili na stříbrné příčce, což se naposledy povedlo v roce 2006.

Volná pracovní místa

Lékař (VIVIDUS East)

Zdravotní setra (VIVIDUS East)


Pečovatel/ka (PS Dvora Králové n. L.)


Kalendář akcí