Královédvorsko > Sport > volejbal

Volejbalisté Dvora porazili na domácí půdě Českou Třebovou

Redakce, / 14.02.2016, Dvůr Králové nad Labem
VK Tambor Dvůr Králové nad Labem vs. TJ Sokol Česká Třebová II 3:1 a 3:1 - to je výsledek sobotního dvojutkání 2. ligy volejbalu. Tamboráci hostili v sobotu 13. února v hale ZŠ Strž poslední tým z tabulky II. volejbalové ligy.

FOTOGALERIE - Volejbalisté Dvora porazili na domácí půdě Českou Třebovou - fotogalerie sobota 13. 2. 2016

Domácí vstoupili již do dopoledního boje o osmé nesestupové místo s velkým odhodláním a po prvním setu se zdálo, že zápas budou mít ve své režii. Bohužel se ale v druhé sadě dostavila řada nepřesností. Nejistota na příjmu a často zkažený servis na straně domácích měly za následek vyrovnání. V dalším průběhu se Tamborákům podařilo vrátit ke hře v prvním setu a první zápas dokázali dovést do vítězného konce 3:1.

VK Tambor Dvůr Králové nad Labem vs. TJ Sokol Česká Třebová II 3:1
Po polední pauze domácí nastoupili ve stejně bojovné náladě a po vyhrané úvodní hře a deklasování soupeře ve druhé sadě 25:14 vše nasvědčovalo, že další vítězství je na cestě. Naneštěstí nedokázali domácí stav 20:17 proměnit ve vítěznou třetí sadu, a tak se duel protáhl do čtvrtého setu, který vyhrál dvorský tým v nervy drásající koncovce 30:28.
V obou zápasech zaplnili tribuny haly fanoušci, jenž dokázali vytvořit bojovnou náladu a napomohli tak k zisku šesti bodů. Bohužel se podařilo obdobně bodovat i týmu Praga, s kterým dvorští muži zápolí o nesestupovou osmou příčku.

Další domácí zápas proběhne již 20. 2. 2016, kdy právě přijedou rivalové z Prahy. Zápasy opět začnou v 10 a 14 hodin v hale ZŠ Strž. Přijďte podpořit domácí volejbalisty a pomozte jim k dalším důležitým bodům.

Autor: Radan Černý