Vyhledej
Královédvorsko > Podnikání

Pasáž připravuje novou výzdobu! Tipujte v soutěži a vyhrajte poukaz

Inzerce, / 16.09.2023, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem
Každé správné město má svoji pasáž. Některé jsou již staré, prázdné, některé se blýskají novotou a jsou plné obchodů. Ve Dvoře Králové vznikla pasáž teprve nedávno a letos se dočkala velkého zájmu díky barevným deštníkům, které ve dvoře za pasáží suplovaly celé léto střechu a potěšily díky své barevnosti nejen malé děti.

FOTOGALERIE - Pasáž připravuje novou výzdobu! Tipujte v soutěži a vyhrajte poukaz


Veselé deštníky však nebyly jedinou změnou, kterou pasáž v létě zaznamenala. Přibyl parket a prvky v dětském koutku u venkovního posezení tamní kavárny: rozhodně je to dnes jedno z nejnavštěvovanějších dětských hřišť pro nejmenší ve městě. 

V horkých dnech našli zákazníci kavárny vítaný stín pod stromy, ale zchlazení uvítali i lidé procházející pasáží přes vodní mlžítko u restaurace. 

Naším cílem bylo a stále je vytvořit místo s atmosférou, kde budou lidi rádi trávit svůj čas, ať už u piva, dobrého jídla nebo u kávy. Místo, kde se budou rádi setkávat, mít radost ze života, na chvilku se zastaví a odpočinou si. K dotvoření té správné atmosféry pravidelně zdobíme pasáž. Dělá nám radost, když se tu lidem líbí,“ vysvětlila svoji vizi Eva Žižková, která na začátku léta kavárnu a restauraci s manželem převzala po minulých provozovatelích. „Převzít restauraci a kavárnu bylo logickým vyústěním naší snahy oživit pasáž. Nelíbilo se nám, že vybudované prostory, které mají veliký potenciál skomírají a v pasáži je smutno,“ doplnila. 

Všechny její nápady a aktivity, mezi které v létě patřily i dopolední pohádky s následným obědem v podobě dukátových buchtiček, dělají z Pasáže jedno z nejpříjemnějších míst k odpočinku ve městě. Nebylo v létě výjimečné, že i v neděli večer byl dvorek Pasáže s kavárnou a restaurací plný zákazníků užívajících si večerní pohodu.

Soutěž o poukaz do Pasáže


Období barevných deštníků však v září v Pasáži končí a nahradí je něco nového.

Majitelé Pasáže proto vyhlašují tipovací soutěž, ve které je cílem uhodnout, co deštníky v následujícím období nahradí.

Můžete se vyjádřit slovně, ale můžete zkusit také fotomontáž: použít lze fotografii, která je součástí tohoto článku. Děti mohou svůj nápad i nakreslit a donést podepsaný do restaurace - meze se vaší fantazii nekladou.

Své tipy posílejte na email: info@restauracepasaz.cz do pondělí 18. září 2023. Losování proběhne v úterý 19. září. Výherci budou osloveni dle dodaných kontaktů. 

Každý má šanci vyhrát poukaz: jeden poukaz na konzumaci ve výši 500 Kč do jedné z provozoven v Pasáži (kavárna neb restaurace) se bude losovat ze všech účastníků, další budou připravené pro ty, kteří novou dekoraci uhodnou.


Související články
Slavnostní otevření Café Pasáž ve Dvoře Králové nad Labem (1. - 4. června)
Tanková Plzeň ve Dvoře Králové: první půllitr zdarma (5. října 2023)
Vaše komentáře

Přečteno 808x
 
25.09.2023 - Od 2. října do 15. listopadu dojde k výluce traťové koleje v úseku Teplice nad Metují - Janovice u Trutnova - Trutnov. Bude zde zavedena náhradní autobusová doprava.
17.07.2023 - Od 27. července do konce října bude uzavřená výpadovka z Trutnova na Jičín kvůli opravě mostu ve Volanově. Objízdná trasa povede přes Hostinně, místní budou moci projekt po místní komunikaci.
24.05.2023 - U jičínské nemocnice vznikne nový pavilon psychiatrie spojený se dvěma podzemními patry pro parkování.

Volná pracovní místa
Pečovatel/ka (Pečovatelská služba)Kalendář akcí